MY MOM IS A WOLF, MY DAD… performansas projektų erdvėje Malonioji 6

2014/02/24

MY MOM IS A WOLF, MY DAD_Postcard 2 SIDES_A5-A4_LT

Performansas apie žvėris tūnančius mūsų viduje bei išorėje

Autorė ir atlikėja Camilla Graff Junior (DK)
Bendradarbiaujant Paolo Podrescu / XLT (US)
Apšvietimo dizainas ir technika: Tobias Stål (SE)

“My mom is a wolf, my dad…” yra pokalbis apie gijimo procesą. Ką mumyse besislepiantys žvėrys mums sako? Kaip galime užmegzti pokalbį su jais? Camilla Graff Junior, buvusi pank roko atlikėja žinoma kaip Mona Motel, dalijasi savo patirtimi iš asmeninės praeities nuotraukomis, video medžiaga, plastikinių žaislų kolekcija bei šeimos istorijomis.

Pasakojimas prasideda tuo, kad Monos senelės mylima katė Frida staiga radikaliai pasikeičia. Šeima bando vengti besidraskančios ir besikandžiojančios Fridos nekreipdami į ją dėmesio. Bet laimei Monos senelė nebijo užsiimti tamsiąja Fridos puse.
Anglė moteris įmeta kačiuką į šiukšliadėžę. Kokią istoriją auditorija norėtų išgirsti? Apie savininkui sugrąžintą kačiuką ar apie kačiuką, lėtai pasiduodantį šiukšlių slėgiui?
Kai Mona turi palikti Berlyno pank roko grupę ir įkrenta į juodąją skylę, jos močiutė padėti jau nebegali…

Camilla Graff Junior yra performanso menininkė ir kuratorė. Gimė Danijoje, studijavo performansą Sorbonne Nouvelle universitete bei Kopenhagos universitete, taip pat mokėsi aktorystės bei šiuolaikinio šokio Bergene ir Paryžiuje, o režisūros Queens College ir Robert Wilson Watermill Center Niujorke. Nuo 2007-ųjų gyvena ir kuria Berlyne.

Nuo paauglystės Camilla Graff Junior kūrė savo performansus, šokio bei teatro kūrinius. 2002-aisiais įkūrė “Giraff Graff” – nepriklausomą performanso organizaciją, rengiančią įvietintus pasirodymus bei bendradarbiaujančią šiuolaikinio šokio ir teatro srityse. Menininkei vadovaujant “Giraff Graff” pristatė virš dvidešimties meno projektų Danijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Islandijoje, Norvegijoje, Estijoje, Italijoje, Kolumbijoje ir Tunise.

Projektą remia Danish Arts Council, Copenhagen Performing Arts Committee, Nordic Culture Point and Fonden Harmonien.

Bendradarbiaujant Giraff Graff, XLterrestrials (US), Gaia Museum Outsider Art (DK), Warehouse 9 (DK)

Daugiau informacijos apie autorę: www.giraffgraff.com

Renginį remia Lietuvos kultūros taryba.

Žymos:,