Tarp-vakarėlis „LTMKS Malonioji 6“: naujieji veja senuosius

2013-12-24

LTMKS (Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga) kviečia visus susipažinti su derlingais 2013-ųjų veiklos kūriniais bei jų autoriais ir pasitikti naujuosius trečiąją Kalėdų dieną gruodžio 27 d. (penktadienį) Malonioji 6. Renginio pradžia – 19 val. su pilnu stiklu linkėjimų į vienas kito sveikatą.

nicholas-large-snowflake_small

Po to seks trumpi pagrindinių LTMKS projektų pristatymai: aktyviausių LTMKS menininkų portfolio-profilių internete peržiūra, naujos viešai prieinamos Lietuvos videokūrinių, performansų ir garso meno internetinės bibliotekos 1987 – 2007 įjungimas, Migruojančios meno akademijos (kartu su VDA) maršrutų vaizdai bei „Malonioji 6 – LTMKS 2014“ programos pristatymas. Renginio pabaiga su tuščiu stiklu naujiems 2014-ųjų darbams ir lūkesčiams.

Viešoje bibliotekoje yra daugiau kaip 40 šiandieninių menininkų ir dar daugiau jų kūrinių.

Laukiame visų Malonioji 6 (Vilnius) arba www.letmekoo.lt

Vaizdas: Snaiges generuojanti programa „I am a beautiful snowflake“, kurią sukūrė Hugo Liu http://web.media.mit.edu/~hugo/art/iamabeautifulsnowflake/

Hugo Liu (Ph.D.) yra skonio tyrėjas ir pagrindinis mokslininkas  portale Hunch.com. Jis taip yra tyrėjas MIT Media laboratorijoje, kur apgynė daktaro laipsnį iš kompiuterinio skonio modeliavimo ir dėstė kursus apie dirbtinį intelektą ir estetikos filosofiją. Šiuo metu jis tyrinėja žmonių skonius internete: nuo knygų iki muzikos, meno ir mados.