2 procentai

2013-04-26

LTMKS ir vėl kviečia solidarizuotis – visus, kurie gauna oficialių pajamų (įskaitant ir pagal autorines sutartis), užpildyti prašymą dėl 2% nuo pajamų mokesčio skyrimo LTMKS. Jums tai nieko papildomai nekainuos, o į LTMKS sąskaitą nuo kiekvieno ateis iš mokesčių inspekcijos nuo keliasdešimt iki kelių šimtų litų priklausomai nuo sumokėtų pajamų dydžio. Galite paremti ir mažesne suma, pavyzdžiui, skirdami 1% LTMKS, o kitą dalį kitai organizacijai. Kviečiame pasiūlyti tai padaryti ir savo šeimos nariams bei draugams.

2013 metais LTMKS jau pradėjo ir toliau planuoja intensyvinti veiklą.

* Bus atnaujinama sąjungos interneto svetainė sukuriant profilius nariams lietuvių ir anglų kalbomis, papildant kitą svetainėje pateikiamą informaciją.
* Taip pat rengiamas knygos “(Ne)priklausomo šiuolaikinio meno istorijos: savivaldos ir iniciatyvos Lietuvoje 1987-2012” tęsinys.
* 2013 m. rudenį bus rengiama grupinė paroda, joje bus kviečiami dalyvauti LTMKS nariai. Skelbimas dėl kuratoriaus paieškos šiai parodai jau patalpintas LTMKS interneto svetainėje.
* LTMKS šiais metais taip pat įgyvendina projektą „Tarpdisciplininio meno pristatymas internete „Jansas TV“, kuriuo siekiama video reportažų pagalba supažindinti visuomenę su šiuolaikinio tarpdisciplininio meno naujienomis.
* Nuo kovo mėnesio darbą pradėjo LTMKS projektų administratorė Lina Rukevičiūtė.
* šių metų gegužę LTMKS ir MIGAA organizuoja kūrybines dirbtuves Berlyne “Aesthetic – Responsibility – Drones”, jose dalyvaus įvairių šalių menininkai http://www.migaa.eu/

Plačiau su LTMKS veikla galima susipažinti www.letmekoo.lt

Prašymo formą FR0512 galite parsisiųsti ir užpildyti elektroniniu būdu ar popierinę versiją iš http://www.vmi.lt/lt/?itemId=21569 – paieškos laukelyje “Formos kodas” įrašykite 512). Formą taip pat galima pildyti tiesiogiai prisijungus per elektroninę bankininkystę, nuoroda čia: https://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx.

Užpildytą formą pateikite VMI iki gegužės 1d. (tiesiogiai, per elektroninio deklaravimo sistemą arba išsiųskite paštu) apskričių valstybinių mokesčių inspekcijų teritoriniams skyriams.

Pildydami prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai naudokite šiuos duomenis:

Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga,
Organizacijos kodas: 191695858
Adresas: Aguonų 19-322, 03213 Vilnius
Bankas: AB SEB bankas
Sąsk. nr. LT817044060001112103