Edukacinis menininkų iniciatyvų susitikimas ir meno mugės „Supermarket Stockholm Independent Art Fair“ pristatymas

2017-04-21

2017 m. balandžio 26 d., trečiadienį, 18:30 val. kviečiame meno studentus, kylančius menininkus ir visus, ką domina menininkų saviorganizacija, į neformalų susitikimą su Lietuvoje šiuo metu veikiančių menininkų įkurtų nepriklausomų erdvių ir iniciatyvų (angl. artist–run) atstovais.

Susitikimo metu taip pat dalinsimės įspūdžiais iš neseniai pasibaigusios nepriklausomų meno erdvių mugės „Supermarket Stockholm Independent Art Fair“, kuri suvienijo 74 menininkų iniciatyvas iš viso pasaulio, ir kurioje dalyvavo Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungos (LTMKS) projektų erdvė „Sodų 4“.

Šiuo renginiu siekiama atkreipti dėmesį į nepriklausomų meno erdvių sceną aptariant jų vietą šiuolaikinio meno kontekste apskritai bei įvertinant situaciją Lietuvoje. Visi besidomintys menininkų iniciatyvomis ir saviorganizacijos modeliais turės galimybę susipažinti su skirtingų meno erdvių įkūrimo tikslais, veikimo principais, finansavimo būdais. Susitikime dalyvaus Aistė Kisarauskaitė („Trivium“), Dainius Liškevičius („Vitrina“), Skaistė Marčienė („si:said“), Robertas Narkus („Autarkia“), Andrius Pukis („POST“), Rokas Dovydėnas, Gabrielė Radzevičiūtė ir Lina Rukevičiūtė („Sodų 4“), Simonas Nekrošius („Studium P“).

Nuotraukoje – meno erdvės „Code Rood“ (Olandija) instaliacijos „Supermarkete“ fragmentas.

2017-04-26, 18:30
Projektų erdvė „Sodų 4“, Sodų g. 4, Vilnius

 

Susitikimo nuotraukos (autorius Laurynas Skeisgiela):