OPEN SODAS

2022-11-21

Žiemiški vėjai kūrėjų negąsdina, tad jie vėl atveria studijų duris OPEN SODAS renginyje!
OPEN SODAS yra renginys atviras pokalbiams, idėjų, įžvalgų ir kūrybinės energijos apsikeitimui. Lapkričio 25 d. kultūros komplekse SODAS 2123 kuriantys menininkai bei organizacijos kviečia dalyvauti programoje, kurioje gausu kūrinių pristatymų, diskusijų ir ekskursijų po parodas, o vakare laukia unikali galimybė patirti didžiausią ir svarbiausią Rakijos Klezmer Orkestar „A Chasene!” koncertą šiais metais.

Dalyviai(-ės):
EMILIJA ŠKARNULYTĖ
AUSTĖJA PLATŪKYTĖ
ARIEL INK
ONA LOZURAITYTĖ IR PETRAS IŠORA
TOMAS MARTIŠAUSKAS
ANTA MARIJA ANTANAVIČIŪTĖ IR DOMAS RAIBYS
VOLUNGĖ
OMID ASADI
VILMA BADER
FAMM
ARCHITEKTŪROS FONDAS
RENGINIAI:
18:30 EKSKURSIJA PO PARODĄ „EKSPERIMENTŲ PLATFORMA: „WHAT DO WE… ?“
Šių metų Eksperimentų platformos programa kviečia panirti į tris klausimus: „Ką mes turime?“ (angl. „What do we have?“) „Ko mums reikia?“ (angl. „What do we need?“) ir „Ko mes norime?“ (angl. „What do we want?“), kurie atveria tris tarpusavyje besijungiančius kelius dalyvių tyrinėjimams ir platformos programai.
Daugiau informacijos: https://fb.me/e/8DLh56mB6
📍SODAS 2123 pirmojo aukšto holas.
19:00 RAKIJA KLEZMER ORKESTAR „A CHASENE!” ALBUMO PRISTATYMO KONCERTAS.
Rasose esančiame kultūros komplekse „SODAS 2123“ įvyks didžiausias ir svarbiausias Rakijos koncertas šiais metais. Koncertui grupė paruošė naują dviejų dalių programą su grakščiai įpintomis melodijomis iš savo naujojo albumo, naujomis melodijomis iš lėtai, bet užtikrintai artėjančio trečio albumo ir staigmenomis ir paslaptimis, kurias užantyje laikys iki paskutinės akimirkos.
Daugiau informacijos: https://fb.me/e/2rgKtBvD8
📍Aktų salė.
20:00 EKSKURSIJA PO PARODĄ „RESPAWN“ SU KURATORIUMI IGNU PAVLIUKEVIČIUM.
Galerijoje „Atletika“ veikia menininkų Hanna Ijäs ir Bryndís Björnsdóttir (Dísa) paroda pavadinimu „Respawn“. Parodos kuratoriai – Ignas Pavliukevičius ir dirbtinio intelekto kalbos modelis GPT3. Ši paroda – tai menininkų beveik du mėnesius trunkančios rezidencijos kultūros komplekse SODAS 21232 rezultatas. Paroda veikia Open Sodas valandomis.
Daugiau informacijos: https://fb.me/e/3bM1C9GCJ
📍Galerija „Atletika“.
REZIDENCIJŲ PROGRAMA:
Vilma Bader
Omid Asadi
22:00 DJ’S TUMOSA IR CHIPAK
📍Baras.
Kultūros kompleksas SODAS 2123 (Vitebsko g. 21/23, Vilnius) – tai Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungos (LTMKS) inicijuojama bei kuruojama bendruomeniškumo ir savivaldos principais veikianti visuomenei atvira erdvė.
Renginį organizuoja SODAS 2123 kartu su Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga.
LTMKS veiklas finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.
Pagrindinis informacinis partneris 15min.
Dizainas – Marek Voida.