Spalvos

2022-11-03

Kultūros komplekse SODAS 2123 tęsiama spalį prasidėjusi trijų dalių šiuolaikinės muzikos renginių serija „Spalvos“. Pirmieji pasirodymai, skirti improvizacinei ir performatyviai muzikai, pliekė raudonai, o lapkritis SODAS 2123 salę nušvies mėlyna. Renginyje dalyvaus LTMKS narė Kamilė Krasauskaitė.

Projektas „Spalvos“ siekia garsinti šiuolaikinės muzikos kūrėjus, skatinti menininkų kūrybiškumą inicijuojant ir sudarant sąlygas naujų garso kūrinių atsiradimui. Tai – puiki galimybė pažinti alternatyvią muzikos sceną, susipažinti su skirtingomis jos kryptimis, formatais, profesionaliais bei tik pradedančiais kūrėjais.

Programos kuratorius – Benas Trakimas.

M Ė L Y N A
Kabloonak LIVE
Kosmetika LIVE
Matilda DJ

KABLOONAK
Medžiai be lapų – Kabloonak be grupės. Trumpam pabėgęs nuo savo bičiulių, akustiškiau, bet atviriau nei įprastai, Kabloonak atliks visas savo (o galbūt ir jūsų) mėgstamiausias dainas.
Kabloonak muzika yra saugus uostas tiems, kurių pilkąsias ląsteles išvargino užtikrintai šaižus šiuolaikinio miesto ritmas. Užuovėją čia ras ir tie, kuriems gyvenimo eteryje per daug greičio ir elektros.

KOSMETIKA
Grupė, pasitelkdama žaislinių instrumentų ir delay’jaus magiją, užburia lo-fi pop psichodelikos melodijomis.

MATILDA
Matilda aka Kamilė Krasauskaitė – kūrėja ir kuratorė, pinanti kasdienos trupinėlius, būsenų manifestacijas, metaforas ir žaidimus į vieną muzikos audinį. Ji yra LTMKS narė, kurianti SODAS 2123 studijoje, o šiuo metu ir Radio Vilnius bei Palanga Street Radio rezidentė.

Rėmėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.

Dizainas – Studio Cryo

SODAS 2123 aktų salė pamėlsta lapkričio 3 d., 18:00 val.