LTMKS paroda-performansas LET-ME-IN Malonioji 6, Vilnius, sausio 18 d. 18.00 val.

2014-01-16

Dalyvauja: Saulius Leonavičius, Julius Balčikonis, Vitalij Červiakov, Vsevolod Kovalevskij, Dalia Mikonytė, Laima Kreivytė, Coolturistės, Danutė Gambickaitė, Milda Laužikaitė, Justė Margarita.

Nuo 2014 metų sausio mėnesio Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga (LTMKS) perima projektų erdvės „Malonioji 6“ koordinavimą. Šį veiksmą ženklina sausio 18 dieną 18 val. atsidarysianti paroda LET-ME-IN, kurios metu naujose erdvėse bus apibrėžiami tarpdisciplininės kūrybos teritorijos kontūrai. Naujų sąjungos narių, prisijungusių 2013-aisiais, darbų eksponavimas ir pats parodos atidarymas – performatyvus veiksmas, siekiantis oficialią procedūrą paversti aktyviu dialogu ir savarankišku aktu, papildančiu fizinį parodos pavidalą ir suteikiančiu jai, kaip reiškiniui, vientisumą. Parodos veiksmas – iš esmės paprastas, tačiau kalbantis apie kompleksiškus sąjungos veiksmus, keliantis klausimus apie jos organišką kitimą ir dinamiką.

Parodą moderuoja Vsevolodas Kovalevskis.

Bus vyno ir grojimo.

Projektų erdvė “Malonioji 6” ir toliau išliks vienintelė Vilniuje vieta atvira įvairioms meninėms strategijoms ir jų pristatymams ir menininkams iš Lietuvos (nuo studento iki Nac. premijos laureato), ir iš užsienio.  Nors 2014 metų programa beveik jau sudaryta, bet kviečiame teikti savuosius parodų, performansų ir renginių pasiūlymus el. paštu info@letmekoo.lt ir jie bus apsvarstyti.  Artimiausiu metu skelbsime preliminarią programą www.letmekoo.lt.

LTMKS paroda LET-ME-IN veikia sausio 18 d. – 29 d. trečiadieniais ir šeštadieniais 17-19 val. arba atskiru sutarimu tel. 863190615, Malonioji g. 6, Vilnius.

Ačiū už pagalbą Žilvinui Landsbergui.

LETMEIN_vaizdas