Kanarskaitė Elena

Elena Kanarskaitė tarpdisciplininė kūrėja, grafikos dizainerė, gyvenanti ir kurianti Vilniuje. Baigusi VDK grafinį dizainą, vėliau VDA grafinių komunikacijų dizaino magistą. Dirba tiek su asmeniniais kūrybiniais projektais, tiek su įvairiais klientais bei užsakovais.

Elena teigia, jog kūrybos negali apibrėžti, kaip įrėminto grafinio dizaino, iliustracijos ar instaliacijų meno. Autorės darbuose apjungiamos skirtingos medijos bei priemonės, taip formuojamas tarpdiscipliniškumas. Dažnai bendradarbiauja ir su kitais kūrėjais. Patirtis, paveikumas ir išsinešamas jausmas — vieni pagrindinių aspektų, kuriuos autorė siekia perteikti savo darbuose.

Per pastaruosius metus organizavo parodas bei jose dalyvavo. 2021 m. laimėjo pagrindinį prizą Jaunojo dizainerio konkurse. 2022 m. dalyvavo ENTER menų festivalyje, kūrinys buvo eksponuojamas Šiaulių fotografijos muziejuje. Tais pačiais metais E.Kanarskaitė dalyvavo kaip viena iš pranešėjų iliustratorių festivalyje Berlyne PICTOLASMA, taip pat laimėjo IDA (International Design Awards) bronzą interaktyvaus dizaino kategorijoje. 2023 m. galerijoje AKADEMIJA menininkė dalyvavo savo pačios kuruotoje ir organizuotoje vizualinių komunikacijų MA dizaino studentų grupinėje parodoje, 2023 birželį LDS galerijoje Vokiečių g. eksponavo magistrinio darbo instaliaciją Geismo Mašina.

Instagram – @hellene_kan