OPEN SODAS

2022-10-21

OPEN SODAS yra renginys atviras pokalbiams, idėjų, įžvalgų ir kūrybinės energijos apsikeitimui. Paskutinį spalio ketvirtadienį kultūros komplekse SODAS 2123 kuriantys menininkai bei organizacijos kviečia pasislėpti nuo rudens vėjų ir dalyvauti programoje – joje pokalbiai, atviros studijos, naujų kūrinių pristatymai, performansas bei parodos atidarymas!

OPEN SODAS dalyviai:
HUBRIS
ARTSHOT
ARCHITEKTŪROS FONDAS
GARSO GENERATORIAI
DOMAS RAIBYS IR ANTA MARIJA ANTANAVIČIŪTĖ
ALT LAB
ARIEL INK
KAMILĖ KRASAUSKAITĖ
VOLUNGĖ
LIGHTFORMS & LIUSTRAI
KAROLINA JANULEVIČIŪTĖ (rezidencijų programa)
VITALIJ ČERVIAKOV
SWALLOW
ATLETIKA
Taip pat 18:00 kviečiame į ekskursiją po atviras studijas.
OPEN SODAS metu galerijoje „Atletika” 19:00 atidaroma suomių menininkės Hanna Ijäs ir islandės Bryndís Björnsdóttir (Dísa) paroda pavadinimu „Respawn“. Ši paroda – tai menininkių beveik du mėnesius trunkančios rezidencijos kultūros komplekse SODAS 21232 rezultatas. Parodos atidarymo vakarą nuo 19:00 vyks menininkės Hanna Ijäs performansas „Atsigulk ten, kur norėtum, kad tave mindžiotų“.
Parodos kuratoriai – Ignas Pavliukevičius ir dirbtinio intelekto kalbos modelis GPT3.
Daugiau: https://fb.me/e/2ca5sv7z3
Swallow projektų erdvė bus atvira 18:00 – 21:00, joje vyksta Martino Ebnerio, Audriaus Pociaus ir Ariane Müller sumanyta paroda „Fredo Sandbacko orai”, kurioje eksponuojami Erico D. Clarko, Michèle Graf ir Selinos Grüter, Lauros Kaminskaitės, Sebastiano Luetgerto, Roberto Narkaus, Eleni Poulou ir Hilary Jeffery, Ullos Rossek, Julijos Scher, Valerie Stahl von Stromberg, Hannah Weinberger ir Ariane Müller darbai, performansai ir meniniai gestai.
Daugiau apie parodą: https://fb.me/e/3CR5oPHPQ
Muzika (DJ):
18:00 / Marija Nemčenko
19:00 / Edgaras Gerasimovičius
20:00 / Marek Voida
Kultūros kompleksas SODAS 2123 (Vitebsko g. 21/23, Vilnius) – tai Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungos (LTMKS) inicijuojama bei kuruojama bendruomeniškumo ir savivaldos principais veikianti visuomenei atvira erdvė.
Renginį organizuoja SODAS 2123 kartu su Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga.
LTMKS veiklas finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė, taip pat Vokietijos federalinės užsienio reikalų ministerijos kultūros ir švietimo stabilizavimo fondas 2022 ir Vokiečių kultūros institutas.
Pagrindinis informacinis partneris 15min.
Dizainas – Marek Voida