Bandymas susitikti

2015-09-23

Arturas Bumšteinas kartu su Pauliumi Markevičiumi bei Egle Naujokaityte-Muk bandys susitikti 2015 rugsėjo 26 d. 19 val. LTMKS projektų erdvėje Malonioji 6 neeiliname muzikos vakare.

Programoje semantinėje ir fizinėje erdvėje išskaidytos dainos, dekonstruota muzika ir anoniminės istorijos iš Arturo Bumšteino nuolat renkamo muzikos bei su ja susijusių istorijų archyvo.

Dalyvauja:

Arturas Bumšteinas (scenarijus, garsas)
http://www.refusenik.org/

Paulius Markevičius (balsas)
https://www.mixcloud.com/bilietu_nera

Eglė Naujokaitytė-Muk (balsas)
https://soundcloud.com/Nekaltosaukos

Renginys Lietuvių kalba.

Arturas Bumšteinas (g.1982 Vilniuje) – kompozitorius / garso menininkas, kuriantis elektroakustinę ir instrumentinę muziką, radijo meną, instaliacijas bei eksperimentinę elektroninę muziką (po pseudonimu Refusenik). Ansamblių Quartet Twentytwentyone, Works & Days, Zarasai bei Wolumen įkūrėjas bei narys. Nuo 2000–ųjų bendradarbiauja su daugeliu tarptautinių muzikantų ir menininkų. Jo tarpdisciplininiai muzikos ir menų projektai pristatyti tuzinuose parodų bei festivalių Europoje, tarp jų The Holland Festival, Sensoralia / Romaeuropa, Angelica, Vilnius Jazz, Kody, Skanumezs, Cut & Splice. Jo muzika leidžia Bolt, Cronica, Unsounds, Con-v, Sangoplasmo ir kitos įrašų kompanijos. 2013–aisias apdovanotas Palma Ars Acustica prizu už radiofoninį meną.

Naujausias pokalbis su Arturu Bumšteinu apie garsą: https://www.letmekoo.lt/pokalbis-apie-garsa-su-arturu-bumsteinu-ir-benu-sarka/

Renginys Facebook: https://www.facebook.com/events/1175718645775719/

Renginys dalinai finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos bei Lietuvos Kultūros ministerijos.

Žymos:, , , ,