Kvietimas LTMKS nariams naudotis kūrybine studija Aleknaičiuose liepos mėnesį

2024-03-27

Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga kartu su Aleknaičių kultūros ir edukacijos erdve (Akee) kviečia LTMKS narius teikti paraiškas naudotis kūrybine studija savarankiškam darbui Akee erdvėse Aleknaičiuose, Pakruojo raj. 2024 m. liepos mėnesį. Studija besinaudojantį kūrėją Akee pakvies sudalyvauti mėnesio pabaigoje rengiamame atvirų studijų renginyje.

Apie Akee

Akee yra bendruomeninė iniciatyva, besikurianti Aleknaičių kaime tarpukariu statytos mokyklos teritorijoje. Savo veikla ji siekia praturtinti Lietuvos bei tarptautinį su užmiesčio teritorijomis susijusios kultūros diskursą bei kurti galimybes kultūros kūrėjams ir tyrėjams įgyvendinti užmiesčio teritorijoms jautrius bei socialiai tvarius projektus. Daugiau apie Akee is joje įgyvendinamas veiklas: www.akee.lt

Apie studiją

Studijos naudojimosi trukmė: 2024 m. liepos mėn.
Atrinktam(-ai) menininkui(-ei) bus suteikta 21 kvm gyvenamoji/darbo erdvė be patogumų. Dušas ir virtuvės yra bendro naudojimo patalpose, kurias taip pat naudos kiti 4-6 tuo metu Akee reziduojantys kūrėjai.
LTMKS padengs studijos nuomos ir vienos kelionės į abi puses išlaidas.
Svarbu paminėti, kad šiuo metu Akee yra rekonstruojama, tad šių metų liepos mėnesį taip pat galimi įvairūs statybos ar aplinkos tvarkymo darbai.

Šiuo kvietimu LTMKS taryba kartu su Akee kuratoriumi Viliumi Vaitiekūnu atrinks vieną kūrėją, kuriai/m bus suteikta galimybė vieną mėnesį kurti Akee erdvėse.

Kviečiame siųsti motyvaciją dėl naudojimosi studija ir joje planuojamos veiklos iki 2024 m. balandžio 26 d. el. paštu info@letmekoo.lt. Rezultatai bus paskelbti iki gegužės 6 d.

LTMKS veiklas finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.

Vaizdas: studija Akee, nuotraukos autorė Jildau Nijboer.