Malonioji 6 per albumą persikelia į Sodų 4

2016-01-28

LTMKS kviečia į buvusios projektų erdvės Malonioji 6 albumo pristatymą naujojoje erdvėje Sodų g. 4.

Garsas: Quartete Twentytwentyone (Dombrovskij, Bumšteinas, Lapelytė, Lys) improvizacija naudojant katalogą kaip partitūrą.

Malonioji 6: projektų erdvė / project space, sud. Karolina Rybačiauskaitė, dailininkė Laura Grigaliūnaitė, dvikalbė (LT / EN), Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga (LTMKS), 2015, 168 psl., kietais viršeliais.

Kiekvienam, radusiam save albume, padovanosime po leidinį.

Albumo ištraukas galite pavartyti čia issuu.com/ltmks
Leidinį galėsite nusipirkti http://kitosknygos.lt/Draugu-knygos, www.artbooks.lt ir kai kuriuose knygynuose.

Šiame drobe apvilktame ir gausiai iliustruotame albume pristatomos LTMKS 2014-2015 metais kuruotos parodos, atviros menininkų studijos, menininkų pokalbiai, taip pat kūrybinės dirbtuvės, kurias vedė biologai, alchemikai, robotikos mėgėjai ir „žmonės, darantys neįprastus dalykus su elektra“ iš Lietuvos ir užsienio.
Ši knyga bus įdomi ne tik meno profesionalams, bet ir platesnei visuomenei. Ji atskleidžia kiek įdomių dalykų galima nuveikti su tarpdisciplininiu menu bei jo jungtimis su kitomis sritimis. Malonioji 6 albumas pasitarnaus ir kaip navigacijos priemonė tarp beribių interneto srautų, nes čia surinktos ištraukos iš įvairių apžvalginių ir kritinių straipsnių leis atrasti ir tuo pačiu pakeliauti po daugialypius tekstų ir vaizdų pasaulius internete.

Malonioji 6 buvo ne tik galerija, o projektų erdvė, kuri kartais virsdavo galerija, o kartais – susitikimų ir susipažinimų vieta, kūrybine dirbtuve ar laboratorija, žinių apsikeitimo platforma, pokalbių ir diskusijų erdve, muzikos, pasigrojimų ir performansų vieta ar tiesiog sodeliu su griliumi. Tarpdisciplininio meno ir jo jungčių su kitomis veiklos sritimis nutikimai, atsitikimai ar netikėti susitikimai nuolat tvyrojo Malonioji 6 erdvėje bei jos tinkluose, kuriuos valdė ne struktūriškas programavimas, o organiškas laiko, erdvės, žmonių bei jų idėjų ir artefaktų derinys. Daugiau www.malonioji.lt

Tekstai: Vytautas Michelkevičius, Karolina Rybačiauskaitė, Lina Rukevičiūtė

Menininkų parodos: Kristina Inčiūraitė, Gintautas Trimakas, S&P Stanikas, Eglė Ridikaitė, Aistė Kirvelytė, Danas Aleksa, Evaldas Jansas, Lina Zaveckytė ir Lina Albrikienė, Tomas Daukša, Tomas Martišauskis, Mindaugas Gapševičius, Vsevolod Kovalevskij, Vitalij Červiakov, Saulius Leonavičius, Milda Laužikaitė, Rokas Dovydėnas, Nabila Irshaid (Palestina), Brigita Kudarauskaitė, Evelina Kerpaitė, Gedvilė Grace Bunikytė, Andrius Svilys, Linas Jusionis ir Marija Šnipaitė, Kęstutis Šapoka, Albert Allgaier (AT), Virgis Malčius ir kiti

Renginys Facebook: https://www.facebook.com/events/788087381336877/

Žymos:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,