Kultūros kompleksas SODAS 2123 kviečia į „Animatest“ serijos dirbtuves apie 3D technologijas animacijoje

2022-09-15

Kultūros kompleksas SODAS 2123 kartu su erdve FAMM kviečia į „Animatest“ serijos dirbtuves apie 3D technologijas animacijoje. Jos vyks rugsėjo 16 dieną, 17:00 – 19:00 val. FAMM erdvėje (Vitebsko g. 21, Vilnius).

Nuo šių metų rugpjūčio rengiamų dirbtuvių metu pristatę bendruosius animacijos kūrimo principus, 2D bei rotoskopijos technikas, šįkart „Animatest“ kviečia į kūrybines dirbtuves apie 3D animaciją ir fotogrametriją. Jose bus pasakojama apie 3D technologijas, trumpai apžvelgiama 3D istorija ir 3D animavimo bei modeliavimo programos. Dalyviai turės galimybę susipažinti su įvairiais 3D animacijos pavyzdžiais ir technikomis, kuriomis jie buvo sukurti. Dirbtuvių metu naudojant mobiliuosius telefonus ir fotogrametrijos techniką bus galima išmėginti erdvės ir objektų „skenavimą“ ir jų perkėlimą į virtualią erdvę. Bendras „Animatest“ dirbtuvių tikslas – skatinti domėjimąsi animacijos menu, atrasti savo sritį bei padėti susirasti bendraminčių.

Dirbtuves ves Laura Vakarė Dubosaitė-Povilaitytė.

Laura Vakarė Dubosaitė Povilaitytė – animatorė, gyvenanti Vilniuje. Šiuo metu Vilniaus dailės akademijoje studijuoja animacijos bakalaurą. Dažniausiai jos nagrinėjamos temos yra susijusios su žmonių psichologija, jausmais, potyriais bei išgyvenimais. Menininkė domisi ir užsiiminėja įvairiomis animacijos technikomis: nuo 2D, piešimo iki žaidimų kūrimo.

Renginį vesti padės animatorė Agnė Lukoševičiūtė

Vieta: FAMM erdvė (Vitebsko g. 21, Vilnius, kultūros kompleksas SODAS 2123)

Renginys vyks lietuvių kalba, dalyvavimas nemokamas.

Šios dirbtuvės yra SODAS 2123 įgyvendinamo projekto „Edukacinių dirbtuvių serija „Blossom“ dalis.

Renginį organizuoja kultūros kompleksas SODAS 2123. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.

Pagrindinis informacinis partneris – 15min.

www.sodas2123.lt