CYLAND @ Sodų 4

2016-10-06

Medijų meno laboratorija CYLAND kviečia menininkus, galerininkus, kuratorius ir technologijų specialistus dalyvauti pokalbyje apie vieną pirmaujančių Rusijos naujųjų medijų organizacijų bei aptarti bendradarbiavimo, partnerysčių ir mainų tarp CYLAND ir Vilniaus kūrybinės bendruomenės galimybes.

Data ir laikas: 2016 m. spalio 13 d. (19:00 – 21:00 val.)
Vieta: LTMKS projektų erdvė „Sodų 4“, Sodų g. 4, Vilnius

KURIANT MENO IR TECHNOLOGIJOS ATEITĮ KARTU

2007 m. CYLAND pradėjo organizuoti „Art::Tech“ renginius Sankt Peterburge, ir po beveik dešimtmečio nuoseklaus ir intensyvaus augimo šiandien ši organizacija pristato novatoriškų menininkų parodas visame pasaulyje nuo Berlyno iki Niujorko, Tokijo, Bogotos, Londono ir kitų miestų. Šiuo metu CYLAND siekia sustiprinti saitus su Vilniumi.

Spalio 13 d. medijų meno laboratorija CYLAND bendradarbiaudama su LTMKS projektų erdve „Sodų 4“ rengia neformalų organizacijos veiklų pristatymą, kurį ves Berlyne gyvenanti kuratorė Hannah Nelson-Teutsch. Trumpą apžvalgą lydės klausimų ir atsakymų sesija bei diskusija, skirta rasti galimybių naujiems bendriems projektams ir partnerystėms Vilniuje ir tarptautiniu mastu. Organizatoriai kviečia pabendrauti ir paskanauti vyno bei užkandžių neformalioje atmosferoje.

Apie medijų meno laboratoriją CYLAND:

2007 m. įkurta organizacija CYLAND yra ne pelno siekiantis projektas, kurio tikslas yra plėsti meno ir technologijų sąsajas per kasmetinį tarptautinį festivalį, vizualiojo meno parodas, garso bei video meną ir edukacines programas.

Daliniai rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija
Organizatorius: CYLAND Media Art Lab ir Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga

https://www.facebook.com/events/188232791586041/

Renginys vyks anglų k.