Dienoraščiai 1988 – 2019. Camilla Graff Junior

2019-07-29

Naujajame Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungos menų komplekse (Vitebsko g. 21 ir 23, Vilnius) menininkė Camilla Graff Junior pristatys performansą, kuriame bus galima susipažinti su jos pačios dienoraščiais. Į šį renginį rugpjūčio 7 d. 17:30 val. kviečiami visi susidomėjusieji. 

Remdamasi savo dienoraščiais iš praeities Camilla Graff Junior performanse prikelia skirtingus savo gyvenimo momentus, jausmus ir mintis. Atverdama juos žiūrovams menininkė tyrinėja atmintį ir afekto būseną. Iš dienoraščių, parašytų nuo 1988–ųjų iki dabar, žiūrovai gali rinktis norimus laikotarpius ir išgirsti su jais susijusias ištraukas.

Camilla Graff Junior yra performanso menininkė ir kuratorė iš Danijos. Savo kūriniuose menininkė tiria sąsajas tarp vizualiųjų menų, rašymo kaip kūrybos formos, naratyvo kūrimo, feministinių teorijų, archyvų ir afekto. Per pastarąjį dvidešimtmetį ji pristatė seriją solo ir grupinių performansų Europos, Afrikos, Pietų ir Šiaurės Amerikos žemynuose. Menininkė studijavo performansą Sorbonne Nouvelle universitete Prancūzijoje bei Kopenhagos universitete Danijoje, taip pat mokėsi aktorystės bei šiuolaikinio šokio Bergene ir Paryžiuje, o režisūros – Karalienės koledže bei Robert Wilson Watermill centre Niujorke

Performansas vyks 2019 m. rugpjūčio 7 d. 17:30 val. (trukmė: 60 min). Įėjimas atviras visiems ir nemokamas, be registracijos.

Renginys vyks anglų kalba. 

Projektą remia Danish Arts Foundation ir Danish Stage Directors. Susiję rezidencijos: MoKS(Mooste, Estija), Studenterhytta, Nordmarka (Oslas, Norvegija).

Renginį organizuoja Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga, dalinis rėmėjas – Lietuvos kultūros taryba. 

Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga               

Vitebsko g. 21 ir 23, Vilnius

www.letmekoo.lt