Somatinės praktikos ir spekuliatyvios pasaulėjautos. Kūrybinės dirbtuvės su Melissa Harrison

2024-06-25

2024 m. birželį menininkė Melissa Harrison rezidavo „Alt lab“ laboratorijoje, įsikūrusioje kultūros komplekse SODAS 2123 ir jau šį trečiadienį, birželio 26 dieną, 18 val. ji surengs kūrybines dirbtuves, kuriose pristatys rezidencijos metu sukurtą leidinį.

Knygelėje išdėstytos kritinės sąvokos apie (miesto) bendruomeninį gyvenimą ir bendravimą, kurios persipina su iliustracijomis ir improvizacinėmis partitūromis. Partitūros, su kuriomis dirbsime, remiasi somatinėmis praktikomis ir spekuliatyviomis pasaulėjautomis siekiant įrėminti kolektyvinį tyrimą.

Melissa Harrison yra Berlyne gyvenanti tyrėja ir praktikė, dirbanti su somatinėmis, socialinėmis ir erdvinėmis praktikomis, transformacine pedagogika, miesto performatyvumo ir teisingumo srityse. Jos daktaro disertacijos tyrime buvo nagrinėjamos bendros erdvės choreografijos: (ne)mokymasis ir (ne)kūrimas mieste.

Į kūrybines dirbtuves prašome registruotis adresu o-o@o-o.lt.

Kūrybines dirbtuves organizuoja Institutio Media. Jos yra COST (Europos bendradarbiavimo mokslo ir technologijų srityje) finansuojamo projekto dalis: Toolkit of Care (TOC), CA21102. Alt lab – tai nedisciplininių tyrimų laboratorija, skirta meniniams-moksliniams tyrimams ir tarpdisciplininių projektų įgyvendinimui.