VGS programa: „Ssshhh! : No Fun At The Seated Discotheque“. Artūro Baryso-Baro filmų peržiūra su programos kuratoriais Lijana Siuchina ir David Elis

2023-08-21

Ironiška, vyravusių socialinių ir estetinių normų nepaisanti kūryba, bohemiškas gyvenimo būdas, pašėlusi šukuosena. Artūras Barysas-Baras – legendinė Vilniaus meno scenos asmenybė, eksperimentinių filmų režisierius, avangardinės muzikos grupės Ir Visa Tai Kas Yra Gražu Yra Gražu vokalistas. Gaivališkos kūrybinės energijos kupini trumpametražiai Baryso filmai yra unikalus vėlyvojo sovietmečio eksperimentinės kino kultūros liudijimas. Taip pat ir naujai atrasta ir skandalinga erotinė juosta.

Artūro Baryso-Baro filmus pristatys svečiai iš Londono – programos sudarytoja Lijana Jakovlevna Siuchina ir Davidas Ellis.

Londone gyvenantis kuratorius ir atlikėjas David Ellis prieš seansą trumpai pristatys mažiau žinomus kino autoriaus, bibliofilo, satyriko, industrinio triukšmo šalininko, IVTKYGYG įkūrėjo Artūro Baryso gyvenimo ir kūrybos aspektus, remdamasis savo prisiminimais apie Barysą ir tuos, kurie sukosi jo orbitoje Vilniuje ir Londone.

Lijana Jakovlevna Siuchina – Londone gyvenanti tarpdisciplininė menininkė, kino programų sudarytoja ir grafikos dizainerė, besidominti kino archyvais.

Data ir laikas: 07/09/2023 20:30, filmo trukmė 100 min.
Vieta: kultūros komplekso SODAS 2123 aktų salė, Vitebsko g. 23, Vilnius
Pristatymo kalba: Anglų
N-16
Įėjimas nemokamas, be registracijos.

Šis renginys yra kuruotos Vilniaus galerijų savaitgalio programos dalis. www.vilniausgalerijusavaitgalis.lt