Kūrybnės dirbtuvės “Unlearning The Energy” Alt Lab erdvėje

2023-06-02

Birželio 8 d., 19.30-21 val. Alt lab erdvėje, kultūros komplekse SODAS 2123 vyks kūrybnės dirbtuvės “Unlearning The Energy”(trukmė 1,5 val.).

Augusta Levickaitė, Eglė Agnė Benkunskytė ir Tata Frenkel kviečia atvykti  ir susipažinti su tokiomis mokslo sąvokomis kaip potencinė energija, elektromagnetinė indukcija, kalorijos, Faradėjaus narvas ir t.t. per praktinę magiją ir vieną puikią istoriją, kurią ir papasakos trys kurybinių dirbtuvių vedėjos.Augusta Levickaitė – jūrų biologė, pedagogė;
Eglė Agnė Benkunskytė – meno teoretikė, šiuolaikinio meno erdvės “Medūza” kuratorė, edukatorė;
Tata Frenkel – dailininkė, muzikantė, edukatorė.

Augustę, Eglę, Tatą sieja įdomus bendras dalykas – energija. Na, skamba baisiai ir ne taip juokingai. Trys iš jų dirba edukatorėmis energijos transformacijų, fizikos, elektrinių ir pan. temomis. Keista, bet nė viena jų nėra būtent šios srities profesionalės – vis dėlto jos yra puikios pasakotojos ir geba mokyti, suvokti ir dalytis žiniomis, užburdamos konstruojamais pasakojimais ir kalbėjimo metodais. Aha-aha, skamba gražiai. Šių dirbtuvių metu jos planuoja palikti savo energetinių pokalbių burbulą, kad permąstytų ir įrėmintų [konceptualiai] savo darbą, įterpdamos jį tarp disciplinų, ir taip savo eksperimentinį mokymą paversti dar viena nauja proto laboratorija.

Įėjimas nemokamas, be registracijos

Vieta: Atl lab studija, kultūros kompleksas SODAS 2123 (Vitebsko g. 23, Vilnius).
Data: birželio 8d. 19:30 – 21:00 val.

Kūrybines dirbtuves organizuoja Alt lab / Institutio Media kartu su
Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga.

LTMKS veiklas finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.
Informacinis partneris – 15min.

Daugiau informacijos:
http://www.o-o.lt/alt-lab
https://fb.me/e/1i2uyBapo