Atviras kvietimas parodoms ir kitiems renginiams projektų erdvėje „Sodų 4“ 2018–2019 metams

2017-09-08

Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga (LTMKS) kviečia menininkus ir kuratorius teikti pasiūlymus parodoms/projektams/renginiams 2018–2019 metų projektų erdvės „Sodų 4“ programai.

LTMKS planuoja surengti apie 10 Lietuvos ir užsienio menininkų parodų per metus. Prioritetai bus teikiami bendradarbiavimo projektams, kuriuose dalyvauja 2 ir daugiau menininkų.

Nuo 2016–ųjų pavasario erdvėje jau surengta per 20 daugiausia personalinių (Žilvino Landzbergo, Alicjos Bielawskos, Arturo Bumšteino, Julie Laenkhoml, Tomo Martišauskio, Dainiaus Liškevičiaus ir kt.) bei grupinių/duetų (Rūtos Butkutės ir Ninos Glockner, Linos Albrikienės ir Idos Divinzenz, Albert Allgaier ir Jose Oliveira ir kt.) parodų, taip pat pristatymų, performansų, dirbtuvių. Pilnas buvusių parodų sąrašas bei daugiau informacijos apie erdvę www.letmekoo.lt/sodu-4.

Atranką atliks LTMKS taryba/erdvės kuratoriai: Jurga Barilaitė, Jurijus Dobriakovas, Rokas Dovydėnas, Danutė Gambickaitė, Mindaugas Gapševičius, Vytautas Michelkevičius, Lina Rukevičiūtė, Tadas Šarūnas.

Trumpų pasiūlymų su koncepcijos aprašymu ir pavyzdžiais laukiame iki 2017 m. rugsėjo 25 d. adresu info@letmekoo.lt.

Foto: Samanta Matuizaitė