pasidaryk-pats: dirbtuvės su Justin Tyler Tate “Fake It Till You Make It”

2015-05-26

LTMKS projektų erdvėje “Malonioji 6”

Malonioji g. 6, Vilnius

2015 m. birželio 2 d. antradienį, 15-18 val., viešas pristatymas 18:30 val.
Renginys nemokamas, registracija el. paštu info@letmekoo.lt iki 2015 m. birželio 1 d.

Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga pristato dar vienas „pasidaryk-pats“ serijos dirbtuves, į kurias šį kartą pakvietė keliaujantį menininką Justin Tyler Tate. Dirbtuves pavadinimu „Fake It Till You Make It“ (FITYMI) jis rengia nuo 2011 metų.

FITYMI yra dirbtuvės/darbo grupė, skirta smalsiems kūrėjams, siekiantiems sužinoti daugiau ir išmokti naujų įgūdžių. Kiekvienos FITYMI dirbtuvės vyksta vis kita tema (konstravimas, gaminimas, kepimas, elektronika, mechanika, juvelyrika, fizika, augalai, ir t.t.). Tokių dirbtuvių tikslas – tiesiog išmokti naujų dalykų, todėl dalyviai sužinos apie konkrečią tos dienos temą tik atvykę į vietą. Dirbtuves pradės trumpas temos pristatymas ir paaiškinimas, kaip įgyvendinti principą FITYMI užsiėmimo eigoje. Dalyviai patys pasirinks darbo priemones ir veikimo būdus (eksperimentavimas su medžiagomis, diskusija, žaidimas).

Justin Tyler Tate gimė Kanadoje, užaugo JAV. Baigė vaizduojamojo meno bakalauro studijas NSCAD universitete, taip pat elektronikos srities doktorantūros studijas. Justin Tyler Tate itin domisi naujomis medžiagomis, technologijomis bei konstravimu, keliauja po įvairias šalis kurdamas performatyvias, įvietintas, taip pat elektronines instaliacijas.

Daugiau apie menininką ir dirbtuves: http://justintylertate.weebly.com/fitymi.html

Kviečiame visus susidomėjusius registruotis ir dalyvauti.

Renginys vyks anglų kalba.

Kūrybines dirbtuves rengia Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga bendradarbiaudama su organizacija “Institutio media”. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos Respublikos kultūros ministerija ir Lietuvos kultūros taryba.

Žymos:, ,