Atviros studijos 3: Marija Baranauskaitė ir Christophe Beaucourt

2015-07-27

Studijos atviros kasdien 19-21 val.

Atvirų studijų rezultatai ir performansas – 2015 08 04 19 val.

LTMKS projektų erdvės Malonioji 6 fizinę ir mentalinę erdvę dvi savaites dalinsis performansai ir kinas, realybė ir fikcijos. Kaip pavyks sutarti optimizmo, meilės ir vidinių tiesų savo performatyvioje kūryboje ieškančiai Marijai Baranauskaitei bei Christophe Beaucourt kuriančiam film noir stiliaus filmą?

Priklausomas nuo muzikos ir kino, nuo 2010-ųjų Christophe Beaucourt dirba prie ambicingo vaidybinio kino projekto, kuriam atvirų studijų metu kurs kadruotę bei garso takelį. Tuo tarpu Marija Baranauskaitė projekto eigoje bandys įgyvendinti trečiąją performansų ciklo My Heart Will Go On and On dalį.

Marija Baranauskaitė (g. 1990) keliose disciplinose dirbanti šiuolaikinė menininkė, 2013 metais baigusi Lietuvos teatro ir muzikos akademijos aktorystės ir šiuolaikinio šokio bakalauro specialybę. Dar studijų metu tobulino save šokio, teatro bei performanso srityse. Nuo 2012 metų dirba daktare-kloune Tarptautinėje raudonų nosių organizacijoje. Kartu su kuratore Giedre Malūkaite (g. 1990) ruošiasi netrukus debiutuosiančiam projektui Thanks God I’m not an Artist, kurio mentorius – Marten Spangberg.

Christophe Beaucourt (g. 1973) kuria (ne)judančius vaizdus nuo 1997-ųjų. Savo kūrybą laiko gonzo žurnalizmu, nes filmus ir nuotraukas išgyvena subjektyviai. Pankiškos šaknys leidžia jam į dabartį žvelgti alternatyviai. Įkvėptas Jean Baudrillard, Hunter Thompson, William Klein, Robert Capa ir Glen E. Friedman ir kitų, menininkas klajokliškai gyvendamas dirba prie eksperimentinės dokumentikos, fikcinių projektų, muzikinių klipų, renginių ir gatvės fotografijos.

Menininko tinklalapis: http://91130.com

„Atviros studijos – atviras procesas“ – LTMKS projektas siekiantis skatinti menininkų tarpusavio bendradarbiavimą, „pokalbį“ meninėmis praktikomis, kartu atveriant duris publikai skatinti publikos įsitraukimą į meninį procesą bei užmegzti dialogą tarp menininko ir publikos. Žinomiems menininkams tai galimybė realizuoti savo idėjas už savo įprastinės studijos ribų, o jauniems – pristatyti savo kūrybines praktikas viešai.

Renginys Facebook: https://www.facebook.com/events/1622662807989802/

Projektas dalinai finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos bei Lietuvos Kultūros ministerijos.

Žymos:, , , , , , ,